„Śnieżka” uhonorowana statuetką w kategorii „Ekspansja Międzynarodowa”

FFiL Śnieżka SA została uhonorowana statuetką „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” w kategorii „Ekspansja Międzynarodowa”. Tegoroczna nagroda to już kolejne wyróżnienie dla Śnieżki za jej osiągnięcia na arenie międzynarodowej, a także kolejna statuetka przyznana firmie przez kapitułę konkursu „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”


Do tegorocznej edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” zgłosiło się 119 podkarpackich firm – mikro, małych, średnich
i dużych. Spośród nich kapituła wyłoniła zwycięzców oraz wyróżnionych w kilkunastu kategoriach. Fabryka Farb i Lakierów Snieżka już wielokrotnie była nagradzana przez kapitułę konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.

Dodatkowo przyznano nagrody specjalne oraz wyróżniono najlepsze produkty i usługi. Oficjalne ogłoszenie laureatów nastąpiło podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego, który odbył się 12 listopada. W tym roku, w związku z sytuacją epidemiczną, wydarzenie przyjęło całkowicie formę online. Organizatorem konkursu jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. Patronami honorowymi tegorocznej edycji są Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministerstwo Rozwoju.

Comments are closed.