Sukces Karoliny Olszewskiej

Kolejny sukces 10 – letniej Karoliny Olszewskiej. Tancerka Szkoły Ruchu i Tańca Soul Dance została mistrzynią świata w tańcu artystycznym.

 

Karolina jest miłą, skromną dziewczynką osiągającą wielkie sukcesy. Tańczy od 7 lat, jej wybitny talent poparty pracowitością przynosi rezultaty. Na każdych zawodach międzynarodowych staje na najwyższym podium. Jurorzy doceniają jej technikę, precyzję wykonania trudnych figur akrobatycznych, muzykalność i przekazywanie emocji.

Jest dębiczanką, kształci się w szkole Tańca i Ruchu Soul Dance, której właścicielką jest Edyta Mędrek – Śliwa. Z Karoliną rozmawialiśmy tuż przed wyjazdem na kolejne zawody międzynarodowe do Niemiec. Choć ma dopiero 10 lat jest obyta ze sceną i rywalizacją. Karolina jest uczennicą piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy. Jest wyjątkowo zdolną uczennicą, co roku otrzymuje świadectwo
z paskiem. Karolina nie tylko świetnie się uczy, ale chętnie angażuje w różnego rodzaju przedsięwzięcia, które organizuje szkoła.

Ogromnym wsparciem dla Karoliny jest jej mama Magdalena Olszewska. Duże wsparcie jakie Karolina otrzymuje od swojej mamy zauważa także dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 – Dorota Piękoś. Młodziutka dębiczanka razem ze swoją mamą została zaproszona do studia Telewizji Polskiej w Warszawie, gdzie zaprezentowała swój taniec i udzieliła obszernego wywiadu dotyczącego tego jak przygotowuje się do zawodów.

Na koniec pozdrowiła swoich instruktorów, koleżanki ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, koleżanki, kolegów, nauczycieli ze szkoły oraz babcie i dziadka. Władze miasta doceniają, że Karolina Olszewska przez swoje sukcesy promuje Dębicę w Polsce i na świecie. Karolina jest wdzięczna także wszystkim instruktorom, którzy przygotowują ją do występów. Młodziutkiej dębiczance życzymy kolejnych sukcesów i dalszego artystycznego rozwoju.

Comments are closed.