Święto Służby Więziennej w dębickiej jednostce penitencjarnej

W dębickiej jednostce penitencjarnej odbyły się obchody związane ze Świętem Służby Więziennej.

 

Podczas uroczystości Święta Służby Więziennej okolicznościowe przemówienia i podziękowania wygłosili przedstawiciele władz naszego regionu oraz pracownicy jednostek penitencjarnych. Następnie wręczone zostały odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe dwunastu funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Dębicy.

W trakcie obchodów funkcjonariusze otrzymali akty mianowania na stopień Starszego Sierżanta Sztabowego Służby Więziennej, Sierżanta Sztabowego Służby Więziennej oraz Starszego Sierżanta Służby Więziennej. Za zasługi w służbie penitencjarnej najlepsi pracownicy uhonorowani zostali także brązowymi odznakami oraz medalami od Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów w Rzeszowie.

Uroczystość Święta Służby Więziennej była doskonałą okazją nie tylko do wręczenia nagród, ale także podkreślenia jak ważna jest rola jednostek penitencjarnych w życiu społeczeństwa. W okolicznościowej imprezie, jak co roku wzięli udział pracownicy z kliku zakładów karnych naszego regionu, a także przedstawiciele władz miasta, powiatu i województwa.

Comments are closed.