Trening charytatywny dla Róży

Dwudziestego listopada Klub Five Fit w Dębicy organizuje trening charytatywny. Pieniądze zebrane w tym dniu będą przeznaczone dla
3 – letniej Róży Dąbrowskiej, która wymaga kosztownej operacji.

 

Róża wraz ze swoją mamą Karoliną odwiedziła naszą redakcję kilka tygodni temu. Dziewczynka cierpi na dysplazję piszczelową kości. Jej kości ciągle się łamią, nawet wzmacniane ortezą. Bez operacji Różyczka nigdy nie będzie sprawna, jej nóżka ciągle będzie się łamać. Róża potrzebuje kosztownej operacji, która odbędzie się w styczniu 2020 roku.

Całkowity koszt operacji to 413 911 zł. Dlatego Klub Five Fit organizuje trening charytatywny dla Różyczki. Treningi charytatywne to już w klubie Five Fit tradycja i trenerzy mają doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu sportowych przedsięwzięć. Rozpocznie się 20. 11. o 19.00 i potrwa do 20.00. Wszyscy chętni, którzy wezmą udział w treningu muszą wrzucić pieniądze do puszki w dowolnej kwocie.

Puszka już jest ustawiona w recepcji klubu. Dla tych, którzy będą chcieli zobaczyć jak taki trening wygląda, przygotowane będą miejsca na tarasie. Organizatorzy liczą, że przyjdzie ponad 100 osób, ale jak podkreśla menadżer klubu Dorota Petela są przygotowani nawet na 300 i więcej osób ćwiczących. Poza treningiem organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, zabawy i nagrody dla dzieci, a także możliwość rozmowy z konsultantką zajmującą się profilaktyką przeziębień.

Comments are closed.