Trening charytatywny dla Róży Dąbrowskiej

W klubie Five Fit odbył się charytatywny trening fitness. Pieniądze zebrane podczas przedsięwzięcia zostały przekazane dla dwu i pół letniej Róży Dąbrowskiej, która cierpi na dysplazję piszczelową kości i wymaga kosztownej operacji.

 

Wszystkich uczestników powitała Dorota Petela – menadżer Five Fit Gym& Fitness przedstawiła cel treningu charytatywnego oraz omówiła ćwiczenia. I to właśnie ona poprowadziła rozgrzewkę. W głównej sali klubu ustawione były stacje z ćwiczeniami cardio lub siłowymi. Każdy z instruktorów był odpowiedzialny za swoją stację. Jednym z trenerów był Paweł Fulara.

W treningu wzięło udział około 80 osób. Wszyscy z dobrym nastawieniem i chęcią niesienia pomocy dla chorej dziewczynki. Warunkiem wzięcia udziału w treningu było wrzucenie pieniędzy do puszki. W treningu wzięli udział nie tylko dorośli, ale i dzieci, które przyszły poćwiczyć ze swoimi rodzicami. O tym, że dębiczanie chcą pomagać, mówił Lucjan Weselak – właściciel klubu Five Fit.

Większość osób, które wzięły udział w treningu charytatywnym dla Różyczki jest członkami klubu, ćwiczenia nie sprawiały im trudności. Podczas wydarzenia organizatorzy łączyli się poprzez skypa z mamą Różyczki, Karoliną Dąbrowską. Mama chorej dziewczynki podziękowała wszystkim za wzięcie udziału i organizację tego przedsięwzięcia.

Comments are closed.