Trening z ambasadorką Ewy Chodakowskiej na dębickim Rynku

Dwudziestego pierwszego lipca na dębickim Rynku odbędzie się niezwykłe wydarzenie sportowe. Trening fitness dla wszystkich chętnych poprowadzą: ambasadorka Ewy Chodakowskiej – Anna Siwińska oraz menadżerka i trenerka Five Fit Gym& Fitness – Dorota Petela.

 

Anna Siwińska jest lekarzem – ginekologiem, propagatorką sportu i zdrowego stylu życia. Swoją przygodę z treningami Ewy Chodakowskiej rozpoczęła w styczniu 2017 roku. Zakupiła kilka płyt słynnej trenerki, po jakimś czasie sama taką płytę z ćwiczeniami fittnes nagrała.

Ewa Chodakowska wybrała 100 ambasadorek z całej Polski, które będą ją w terenie reprezentować. Anna Siwińska jest jedną z tych ambasadorek i poprowadzi trening na Rynku dla wszystkich chętnych. Annę Siwińską wspierać będzie Dorota Petela – manager
i trenerka klubu Five Fit Gym& Fitness.

Trening rozpocznie się o 17.00 na dębickim Rynku. Wstęp jest bezpłatny. Warto zabrać ze sobą matę i butelkę wody mineralnej. Organizatorom bardzo zależy na frekwencji, bo wtedy słynna trenerka Ewa Chodakowska odwiedzi Dębicę i poprowadzi z wszystkimi chętnymi trening.

Comments are closed.