Uroczyste otwarcie nowej siedziby CM Centrum Meblarskiego w Dębicy

Dębickie firmy rozwijają się,  poszerzają swoją działalność i zatrudniają nowych pracowników.CM Centrum Meblarskie” – Płyty i Akcesoria Meblowe uroczyście uruchomiło nową siedzibę w naszym mieście.

W inauguracyjnej imprezie udział wzięli między innymi: właściciele firmy, pracownicy, zaproszeni goście, przedstawiciele współpracujących firm, klienci oraz lokalne media.

„Dzień Otwarty“ był także okazją do przypomnienia początków działalności tej „rodzinnej dębickiej firmy“.

Nowa siedziba dębickiej firmy CM Centrum Meblarskie zajmuje obecnie powierzchnię aż 2000 metrów kwadratowych , z czego 600 m przeznaczonych jest na ekspozycję, obsługę przedstawicieli innych firm współpracujących z zakładami meblarskimi i stolarskimi oraz sprzedaż dla klientów indywidualnych.

W oddzielnych pomieszczaniach zlokalizowana została część produkcyjna w której między innymi są przycinane, oklejane i przygotowywane płyty meblowe na wymiar dla każdego klienta.

Firma dysponuje najnowocześniejszym, profesjonalnym  sprzętem do obróbki takich materiałów.

Kierownikiem działu produkcji jest syn właścicieli Bartosz Wąsowicz.

CM Centrum Meblarskie  to firma rodzinna.

Pracuje tutaj nie tylko Bartosz, ale także córka Kaja i synowa Ewelina.

Synowa właścicieli Ewelina zajmuje się przyjmowaniem zamówień od klientów detalicznych oraz współpracujących firm
z branży meblarskiej.

Podczas uroczystego otwarcia zarówno właściciele, jak też pracownicy i klienci zwracali uwagę na estetyczny wygląd oraz profesjonalne wykończenie i przygotowanie do pracy nowej siedziby dębickiej firmy.

CM Centrum Meblarskie ściśle współpracuje z firmą Kronospan Mielec, której przedstawiciel obecny był także podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby w Dębicy.

CM Centrum Meblarskie to kolejna prężnie działająca i rozbudowująca się firma w naszym mieście będąca wizytówką Dębicy nie tylko w powiecie, ale również w całym województwie podkarpackim.

To także przykład dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa rodzinnego dającego pracę mieszkańcom regionu dębickiego.

Comments are closed.