W Dębicy zorganizowano V Świąteczny Bieg Przebierańców

Mieszkańcy naszego regionu licznie wzięli udział w kolejnym – piątym już Świątecznym Biegu Przebierańców zorganizowanym na terenie Dębicy. Podobnie jak w latach ubiegłych niemal wszyscy uczestnicy tej imprezy wykazali się nie tylko doskonałą kondycją, ale także dużą kreatywnością przy wyborze oryginalnych strojów.

 

W imprezie udział wzięli zarówno dorośli, jak tez najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Dzieci rywalizowały na dystansie sześciuset metrów, natomiast bieg główny organizatorzy wytyczyli na trasie liczącej cztery kilometry. W biegu nie było zwycięzców ani przegranych, liczyła się dobra zabawa i radosna, przedświąteczna atmosfera. Każdy uczestnik otrzymał nie tylko pamiątkowy dyplom, ale także ciepły wigilijny poczęstunek.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że pomysł na imprezę łączącą rekreację z odrobiną szalonej zabawy i oderwania się od codzienności jest jak najbardziej trafiony, a tego typu przedsięwzięcia powinny być w Dębicy kontynuowane i organizowane jak najczęściej. Piątej edycji Biegu Przebierańców towarzyszył również Przedświąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy podczas którego mieszkańcy mogli zakupić świąteczne ozdoby, prezenty pod choinkę, a także wyroby cukiernicze.

Comments are closed.