W DK Kosmos o rewolucji obyczajowej…

„Nasza Postawa Wobec Rewolucji Obyczajowej” to temat wykładu Jana Pospieszalskiego – dziennikarza, publicysty i muzyka, który na zaproszenie posła Jana Warzechy i Katolickiego Centrum Edukacji KANA przyjechał do Dębicy.

 

Jan Pospieszalski jest publicystą i prowadzącym program „Warto Rozmawiać” emitowany w Telewizji Polskiej. Dziennikarz w Dębicy wygłosił wykład i spotkał się z parlamentarzystami i mieszkańcami naszego miasta w Domu Kultury Kosmos. Tematem spotkania była „postawa wobec rewolucji obyczajowej”.

Jan Pospieszalski przez blisko dwie godziny opisywał zebranym zagrożenia związane ze zmianami, które mają miejsce w ostatnich latach w naszym kraju i mówił o problemach wynikających z popularności skrajnie lewicowych poglądów. W spotkaniu uczestniczyła między innymi: Ewa Leniart wojewoda podkarpacki oraz poseł Bogdan Rzońca. Po zakończeniu wykładu uczestnicy spotkania mogli zadawać pytania i dyskutować z publicystą Janem Pospieszalskim. W rozmowie chętnie udział wzięli poseł Bogdan Rzońca oraz wojewoda Ewa Leniart.

Comments are closed.