W Resorcie Grand Chotowa wyremontowano i odnowiono już wszystkie obiekty

Zakończył się już remont zniszczonych w pożarze w roku 2019 pomieszczeń Resortu Grand Chotowa. Odnowione, nowoczesne obiekty to jeszcze więcej atrakcji dla Gości hotelu oraz osób korzystających ze strefy SPA.

 

Przypomnijmy, że rok temu pożar zniszczył pierwsze piętro budynku hotelowego, w którym znajdowała się restauracja i strefa SPA oraz pokoje hotelowe. Pomimo zamknięcia części obiektu Resort przez cały czas przyjmował Gości, którzy mogli korzystać z części hotelowej, która nie uległa spaleniu, innych budynków oraz całego pięknego otoczenia i atrakcji na zewnątrz ośrodka.

Po trwającym prawie rok remoncie ponownie uruchomiona została strefa odnowy biologicznej, odrestaurowano i odnowiono pokoje oraz zniszczoną w pożarze restaurację. W trakcie ubiegłorocznego pożaru spłonął także magazyn wraz z przechowywanym w tym miejscu sprzętem do pływania i rekreacji na terenie akwenu wodnego, między innymi: kajaki, skutery i rowery wodne.

Straty Resortu były bardzo duże, ale jak podkreśla Wojciech Ciurko kierownik Resortu Grand Chotowa obecnie budynek hotelowy po generalnym remoncie jest jeszcze nowocześniejszy, wystrój wnętrza podoba się Gościom, a Resort ma w swojej ofercie więcej zabiegów i atrakcji dla wszystkich wypoczywających na terenie obiektu zarówno latem, jak też w zimie.

Grand Chotowa to jedno z wielu bardzo urokliwych miejsc na terenie powiatu dębickiego. Do Chotowej chętnie przyjeżdżają Goście nie tylko z naszego regionu, ale także z odległych miejscowości w całej Polsce, a także z zagranicy. Obecnie wyremontowany po pożarze Resort wraz całym zapleczem SPA i restauracją oferuje jeszcze więcej atrakcji i zabiegów oraz zaprasza na liczne imprezy organizowane także pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR. Zatem z pewnością warto odwiedzić to miejsce planując na przykład weekendowy wypoczynek i relaks w gabinetach odnowy biologicznej. …a po remoncie jest tutaj jeszcze piękniej 

Comments are closed.