W rytmach muzyki z lat 80-tych

Blisko 200 osób bawiło się na karnawałowej imprezie w stylu lat 80-tych w Resorcie Grand Chotowa. Impreza odbyła się pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR.

 

Tematyczne imprezy w Resorcie Grand Chotowa to już tradycja. Co roku organizatorzy swoimi pomysłami zaskakują uczestników zabawy. Tym razem ostatnie dni karnawału pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej przeniosły Gości w lata 80-te XX wieku. Prawie 200 osób zdecydowało się ten sobotni wieczór spędzić w Chotowej.

Goście tańczyli w rytm muzyki miksowanej przez DJ-a. Uczestnicy zabawy mogli także skosztować wyśmienitych dań serwowanych przez kucharzy z Resortu. Zatem atrakcji podczas tej imprezy nie brakowało… Jak bawili się uczestnicy tej ostatniej, sobotniej karnawałowej nocy i czy podobał im się klimat muzyczny lat 80-tych, a także dlaczego zdecydowali się właśnie tutaj spędzić ostatki – o to pytali reporterzy Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR. To już kolejna z pewnością udana, impreza tematyczna zorganizowana w Resorcie Grand Chotowa.

A już 31 marca Resort zaprasza na Galę Finałową wyborów Miss i Mister-a Podkarpacia roku 2019. Patronat medialny nad wyborami, podobnie jak w latach ubiegłych objęła Polska Telewizja Regionalna i to na naszej antenie będą Państwo mogli zobaczyć obszerną relacje z tego wydarzenia.
…a na żywo na niezapomniany wieczór z najładniejszymi dziewczynami i wyjątkowo atrakcyjnymi mężczyznami zapraszamy do Chotowej.

Comments are closed.