Wakacje na basenie MOSiR-u w Dębicy

Duży odkryty basen, brodzik dla dzieci , a także miejsce na piknik  — to tylko niektóre atrakcje, jakie  oferują  dębiczanom obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. MOSiR zaprasza mieszkańców naszego regionu, a także gości, którzy odwiedzą Dębicę na basen letni przy ulicy Sobieskiego w Dębicy.


Mieszkańcy naszego miasta w upalne dni chętnie korzystają z basenu. W weekendy nawet pięćset osób wypoczywa na dębickim miejskim basenie. Obiekt czynny jest codziennie od godziny 10.00 do 18.00. W ramach wakacyjnej promocji w każdy poniedziałek
i czwartek młodzież szkolna po okazaniu legitymacji może kupić całodniowy bilet jedynie za 2 zł.

Dębiczanie podkreślali  wielokrotnie z rozmowie z reporterami Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR, że nie wyobrażają sobie lata bez możliwości wypoczywania na miejskim basenie, od lat chętnie korzystają z tego obiektu. Marta Pawełko-Tokarz – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaznacza także, że w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa na wszystkich obiektach MOSiR-u wprowadzone zostały obowiązkowe procedury, które zwiększają bezpieczeństwo wypoczywających osób i zapobiegają ewentualnemu zarażeniu się SARS CoV 2.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przez cale wakacje zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z letniej pływalni przy ulicy Sobieskiego w Dębicy. Za bilet normalny zakupiony w godzinach od 10 do 15 zapłacimy 10 zł, po południu natomiast tylko 6 zł, z kolei za wejściówkę ulgową odpowiednio 6 zł i po 15 tylko 4 zł.

Comments are closed.