Wakacje na basenie w Pustkowie Osiedlu

Mieszkańcy naszego regionu podczas tegorocznych wakacji  chętnie korzystają z basenów na terenie Kompleksu NEMO w Pustkowie Osiedlu. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla gości liczne atrakcje.


Zarówno dzieci, jak też dorośli mogą między innymi skorzystać z basenów, zjeżdżalni, a także zagrać w piłkę siatkową lub wypoczywać na słońcu na terenie malowniczego obiektu sportowo-rekreacyjnego. Krzysztof Lipczyński dyrektor GOSiR-u w rozmowie
z reporterami Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR podkreśla, że pomimo panujących obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa na terenie obiektu zgodnie z procedurami zachowane są maksymalne środki ostrożności, tak aby wypoczywający goście mogli czuć się bezpiecznie i w jak najmniejszym stopniu byli narażeni na ewentualny kontakt z osobami zarażonymi.

Z basenu odkrytego na terenie Kompleksu NEMO w Pustkowie mieszkańcy naszego regionu oraz osoby odwiedzające Gminę Dębica mogą korzystać codziennie od godziny 10 do 19, o ile tylko mamy ładną pogodę sprzyjającą takiej formie letniego wypoczynku. Natomiast na pływalnię krytą Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 14.00 do 21.00. Z pewnością zatem każdy zainteresowany niezależnie od warunków atmosferycznych będzie mógł podczas tegorocznych wakacji aktywnie i zdrowo spędzić czas wolny od nauki i pracy.

Comments are closed.