Wojewódzki Plener Malarski w Górze Motycznej 🎨

180 młodych artystów z 30 szkół województwa podkarpackiego wzięło udział w Plenerze Malarskim pod hasłem: „W barwach podkarpackiej wsi”.



W urokliwym miejscu, na łonie natury przenosili na papier swoje artystyczne wizje 🎨

Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej.

Roman Przewoźnik – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej Nr 3 w Dębicy przyprowadził na plener malarski siedmioro swoich uczniów.

Uczniom bardzo podobał się ten plener 🙂 .

Udział w tym konkursie pod patronatem Kuratora Oświaty daje uczestnikom dodatkowe punkty na świadectwie, które liczą się do szkoły średniej.

Otwarcie poplenerowej wystawy odbędzie się 29 maja w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

Comments are closed.