Wypoczynek na basenie miejskim przy ul. Sobieskiego

Przez całe wakacje czynny jest basen odkryty przy ul. Sobieskiego w Dębicy. W upalne dni, miejską pływalnie odwiedza nawet kilkaset osób. Kiedy żar leje się z nieba, miło zanurzyć się w wodzie i wypocząć przy basenie.

 

Miejska pływalnia to basen 50 – metrowy dla umiejących pływać oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalniami. Wokół brodzika znajdują się piaskownice i zabawki.Upalne dni sprawiają, że basen w Dębicy odwiedza rekordowa liczba osób. Aby wypoczynek był jeszcze lepszy
i bardziej ekonomiczny Miejski Ośrodek Sportu przygotował promocyjne ceny biletów. Z basenu korzystają często i chętnie grupy zorganizowane.

Podczas, gdy byliśmy z kamerą na miejskiej pływalni wypoczywała grupa półkolonii zorganizowanej przez Dom Kultury Emka. Marta Pawełko – Tokarz – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przyznaje, że obiekt wymaga pewnych remontów, ale basen przy Sobieskiego jest otwarty tylko podczas wakacji. Jeżeli tylko pogoda dopisuje warto skorzystać z wypoczynku na miejskiej pływalni. Od września, amatorzy pływania będą mogli korzystać już tylko z basenu krytego przy ul. Piłsudskiego.

Comments are closed.