Zapisy na Turniej Siatkówki Plażowej w Dębicy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz Dębicka Akademia Siatkówki „Kępa” zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wakacyjnym Turnieju Piłki Plażowej.


W imprezie mogą wziąć udział dwuosobowe drużyny męskie, żeńskie oraz mieszane. Turniej przeznaczony jest dla amatorów. Turniejowe zmagania będą odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych. W czwartek 30 lipca od godziny 11.00 na terenie Kompleksu Letnich Basenów przy ulicy Sobieskiego w Dębicy zagrają drużyny złożone z uczestników w wieku od 13 do 18 lat, natomiast 2 sierpnia w tym samym miejscu na nowym boisku do siatkówki plażowej rywalizować będą zawodnicy dorośli.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak w każdej grupie wiekowej maksymalnie będzie mogło rywalizować dwanaście drużyn. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są  telefonicznie oraz e-mailowo. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy pod adresem www. mosir.debica.pl. Jeżeli będą jeszcze miejsca to ewentualne dodatkowe zapisy organizatorzy zaplanowali w dniach rozgrywek od godziny 10 do 10.30.

Comments are closed.