Koncert Noworoczny

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza wszystkich mieszkańców naszego powiatu na tradycyjny Koncert Noworoczny, który odbędzie się 5 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Domu Kultury i Kina Kosmos. Imprezę poprowadzi Renata Żabicka.

 

Koncerty Noworoczne wpisały się już w kalendarz znaczących imprez kulturalnych w Dębicy i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i uznaniem miłośników muzyki i ambitnej rozrywki.
Czternasty Koncert Noworoczny pod hasłem „Dębiczanie Dębicy” w tym roku, będzie miał wyjątkową oprawę, ponieważ został przygotowany z okazji Jubileuszu 660 – lecia lokacji naszego miasta. Na scenie zobaczymy i usłyszymy orkiestrę dętą, symfoniczną oraz smyczkową, a także chór dębickiej szkoły muzycznej. Koncert noworoczny organizuje Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
z Niepubliczną Szkołą Muzyczną II stopnia wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Młodych Talentów, Miastem Dębica
i Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Organizatorzy zapraszają wszystkich 5 stycznia na godzinę 17 do Domu Kultury i Kina Kosmos. Jak co roku gwarantowane są niezapomniane doznania artystyczne podczas noworocznej podróży z muzyką klasyczną i rozrywkową. To zdecydowanie dobry pomysł na muzyczny początek nowego roku. Imprezę tradycyjnie poprowadzi Renata Żabicka, która z pewnością zaskoczy publiczność kolejnym oryginalnym pomysłem artystycznym. Zatem do zobaczenia na koncercie.

Comments are closed.