Dębica wspólnie z całą Polską zagrała w 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębicy rozpoczął się od „widowiskowej Motoorkiestry”.

Impreza organizowana przez Automobilklub Dębica zgromadziła 40 załóg samochodowych oraz miłośników tej dyscypliny.W Galerii Raj „Akademia Małego Strażaka” po raz kolejny „szyła magiczne poduchy” 🙂 i każdy kto chciał taką poduszkę otrzymać „musiał wrzucić pieniądze do puszki WOŚP”.

Chętnych nie brakowało 🙂 .

600 przygotowanych poduszek szybko „rozeszło się” 🙂 , a stoisko było bardzo oblegane.

W Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można było między innymi „pogłaskać i nakarmić” 🙂 alpaki z „Zagrody Małej Łąki„.

Nie brakowało też występów artystycznych, a dla dla najmłodszych organizatorzy przygotowali „dmuchańce” i malowanie twarzy oraz interesujące gry”.

Licytacje przekazanych na WOŚP przedmiotów prowadził Tobiasz Małozięć.

Gadżetów przeznaczonych na licytacje było bardzo dużo.

Małgorzata Burdzy – szefowa Sztabu WOŚP podkreślała „duże zaangażowanie młodzieży w organizację i przeprowadzenie w Dębicy 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspólnie z Orkiestrą zagrał także Uczniowski Klub Sportowy „MORS-Y”, który przygotował „piękny pokaz jazdy figurowej na lodzie”.

Rewia na lodzie przygotowana przez dębickich łyżwiarzy towarzyszyła otwarciu Ogólnopolskiej Olimpiady Sportów Zimowych w Sanoku.

Jak zwykle w organizację Finału WOŚP włączył się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy udostępniając Halę Sportową i Lodowisko na Pokaz Rewii.

Pieniądze „cały czas są liczone” 🙂 , ale szefowa sztabu WOŚP podkreśla, że na pewno będzie to suma ponad 250 tys zł 🙂 🙂 🙂 .

Jak co roku Firma Śnieżka zasiliła WOŚP bardzo dużą kwotą.

Czek na 50 tysięcy przekazała dla Sztabu WOŚP w Dębicy, a na 10 tysięcy dla Sztabu WOŚP w Gminie Dębica.

Najwięcej, bo aż 9,5 tysiąca zł ! 🙂 wrzucono do puszki wolontariusza ze SP Nr 9 – Aleksandra Barnasia 🙂 🙂 .

Comments are closed.