Na dębickim Rynku zaprezentowali się kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu w Wyborach 2023

Podczas konferencji na dębickim Rynku zaprezentowano kandydatów na posłów Koalicji Obywatelskiej z zachodniej części Podkarpacia.Na spotkaniu obecny był także Paweł Kowal – lider rzeszowskiej listy Koalicji Obywatelskiej. Wśród osób ubiegających się o mandat poselski z naszego okręgu jest Renata Butryn, która urodziła się w Dębicy, a obecnie mieszka w Stalowej Woli.

Marta Kabara – Dziadosz – aktywistka społeczna zapewniała, że jako posłanka będzie zabiegać o prawa kobiet  i zaprezentowała część postulatów wyborczych z programu „100 konkretów na 100 dni Koalicji Obywatelskiej“.

Krzysztof Lipczyński – szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej w Dębicy zaprezentował podczas tego eventu propozycje udogodnień dla przedsiębiorców, jakie Koalicja Obywatelska zamierza wprowadzić po wygranych wyborach.

Najmłodszy na rzeszowskiej liście Koalicji Obywatelskiej  Dominik Turek –  przedsiębiorca i student mówił o ubezpieczeniach społecznych i propozycji przywrócenia niedziel handlowych.

Na dębickim Rynku głos zabrał również Paweł Kowal – lider rzeszowskiej listy do Sejmu Koalicji Obywatelskiej .

Na zakończenie swojego wystąpienia poseł Paweł Kowal zachęcał wszystkich do wzięcia udziału w wyborach Parlamentarnych, które odbędą się w dniu 15 października. 


Comments are closed.