„Noc Basenów” na terenie Kompleksu „NEMO” w Pustkowie Osiedlu

„Taniec, specjalne oświetlenie, niepowtarzalna atmosfera, wieczorny klimat, integracja i baseny wypełnione po brzegi wodą” – na terenie Kompleksu „NEMO” w Pustkowie Osiedlu zainaugurowano „Noc Basenów 2023”.Impreza była nie tylko okazją do relaksu i aktywnego spędzenia wolnego czasu, ale też do spotkań, rozmów towarzyskich, wymiany doświadczeń oraz doskonałej wspólnej zabawy.

Podczas „Nocy Basenów” w Pustkowie Osiedlu uczestnicy oprócz aqua aerobiku prowadzonego przez Annę Jasek mogli także skorzystać z sauny suchej, parowej oraz zewnętrznej sauny z banią.

Relaksacyjne sesje saunowe pomagały gościom odprężyć się, oczyścić organizm i zregenerować siły.

Sporej dawki energii dostarczyły natomiast zajęcia fitness.

Z kolei konsultacje dietetyczne prowadzone przez specjalistów z Bonne Sante były okazją do zapoznania się z „cennymi wskazówkami na temat zdrowego odżywiania”.
 
Nie zabrakło również „degustacji smacznych  i odżywczych przekąsek”.

Uczestnicy tej wyjątkowej imprezy mogli również skorzystać z masaży leczniczych, terapii manualnej oraz zabiegów fizykoterapeutycznych wykonywanych przez specjalistów, a także z darmowych zabiegów kosmetycznych.

„Noc Basenów” zorganizowana na terenie Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie Osiedlu cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu, którzy mieli okazję do aktywnego spędzenia wolnego czasu, spotkania ze znajomymi oraz skorzystania z wielu atrakcji przygotowanych przez pomysłodawców tego wydarzenia.

Jak dowiedzieli się reporterzy PTVR organizatorzy zapowiadają kolejne takie oryginalne imprezy adresowane do
mieszkańców naszej gminy i całego regionu.

…i z pewnością warto z takiej oferty skorzystać 🙂 🙂 🙂

Comments are closed.