Zespół „EPX Pustków” zwyciężył w XIII Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej

Wiele sportowych emocji, doskonałe widowisko i duże zainteresowanie oraz wsparcie kibiców.

W Pustkowie Osiedlu zakończył się XIII Sezon Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej.

Drużyny z ośmiu gminnych społeczności walczyły w czterech turniejach, starając się osiągnąć jak najlepsze wyniki i zdobyć tytuł Mistrza Roku 2024.

W finale sezonu najlepszy okazał się zespół „EPX Pustków”, zdobywając mistrzowski tytuł  po zwycięstwie nad drużyną „PKS Team”.

Rozgrywki były podzielone na dwie fazy: rundę zasadniczą i rundę pucharową.

W rundzie zasadniczej rywalizowało ze sobą osiem drużyn.

W rundzie pucharowej najlepsze cztery drużyny walczyły o tytuł Mistrza 2024 Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej.

W meczu o trzecie miejsce zespół „Prestige Okna” zmierzył się z Teamem „AA Przecław” wygrywając 3:0 i zdobywając miejsce na podium.

Finałowy mecz wzbudził jednak największe zainteresowanie i dostarczył bardzo dużo emocji kibicom.

Po zaciętym spotkaniu drużyna „EPX Pustków” pokonała w finale 3:0 zespół „PKS Team” i zdobyła tytuł Mistrza 2024 Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej.

Zatem za nami kolejny  XIII bardzo emocjonujący i widowiskowy sezon Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej.

…niektórzy już nie mogą doczekać się kolejnej edycji tej sportowej imprezy w naszym regionie 🙂 🙂